Queenbet Hesap Doğrulama

Queenbet sitesinde hesap açan şahıslar, en az 1 defa olacak şekilde, Queenbet hesap doğrulama işlemi ile karşılaşacaktır. Hesap doğrulama en kolay anlatım şekli ile bir kullanıcı, bir gerçek kişilik tarafından açılmış hesapların gerçek olduğunun ortaya çıkarılması amacıyla yapılan işlemler anlamına gelmektedir. İspatlayıcı nitelikte, hesap açmış gerçek kişiliklerin kimliklerini, adreslerini ispatlayıcı nitelikte belgelerin talep edilmesi anlamına geldiğini söylemekte mümkündür.

Queenbet Neden Hesap Doğrulama Yapıyor?

Site yasal prosedürler ve belirli prensipler dahilinde çalışmaktadır. Bu prensiplerin ya da yasal prosedürlerin gerçeğe dönüştürülmesi amacı ile hesap doğrulama yapılmaktadır. Herkesin 18 yaşında ya da üzerinde olduğunu anlamak istemektedir. Herkesin aynı ip adresi, aynı ikametgah adresi üzerine bir tane hesap açtığını anlamak istemektedir. Herkesin sadece kendine ait hesaplar ile para yatırdığını ve kendine ait hesaplara para çektiğini anlamak istemektedir. Bunların ispatlanması amacı ile hesap doğrulama işlemi yapılır. Queenbet mobil üzerinden bu işlemler yapılabilmektedir.

Queenbet Nasıl Doğrulama Yapıyor?

Bu konuda da basit bir prensip geçerli hale getirilmiştir. Kullanıcı olan şahıslara müşteri hizmetleri elektronik posta göndermekte, ispatlayıcı nitelikteki belgeleri talep etmektedir. Belirli bir süre verilmektedir. Bu süre içerisinde kullanıcılar istenilen belgeleri elektronik posta ile gönderilecektir. Diğer bir uygulama SMS olarak gündeme gelmiştir. Cep telefon numaralarına kısa mesaj gönderilmekte, doğrulama kodu verilmekte, site içerisindeki ilgili bölüme yazmaları talep edilmektedir.

Queenbet Sitesinde Hesap Doğrulama Yapmaz İsem Ne Olur?

Queenbet hesap doğrulama işlemine, kullanıcı olmuş şahısların tamamının katılması zorunludur. Hesap doğrulama işleminin mutlaka yapılması gerekecektir. Verilen süre içerisinde ispatlayıcı nitelikte belgelerin gönderilmesini gerçekleştirmez iseniz, ilk aşama ortaya çıkacaktır. İlk aşamada mevcut hesap askıya alınacak, hesap dondurma işlemi yapılacaktır. Üyelik iptal işlemi yapılmayacaktır. Sadece kullanıcı adı bilgileri ya da şifre bilgileri ile hesabın açılması ve kullanılması imkansız hale gelecektir. Bu olumsuzluğu ortadan kaldırmak için, belge göndermeniz yeterlidir. Yeniden bir bildirim aldığınızda ve yeniden hesap doğrulama işlemine katılım sağlamadığınızda, bu defa son aşama devreye girecektir. Verilen süre dolduğu andan itibaren, hesap doğrulama işlemini yapmamanız gerekçe gösterilecek ve neticesinde, Queenbet üyelik iptali sizlerin karşısına çıkarılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir